You Are Here: Home » Genel » vivident up2u senin maceran

vivident up2u senin maceran

Tam da hayattaki zorunlu seçimlerimden sıkıldığım bir anda karşılaştım Vivident UP2U ile. İki ayrı yüzünde, iki ayrı seçenek sunuyordu bana, canım hangisini isterse.. Kendimi şımartmaya ihtiyacım olduğu için, düşünmeksizin çileklisini tercih edip, hayata dair endişelerimi bir süreliğine de olsa arka plana ittim ve Facebook’a özel yaratılan aplikasyonun katılım koşullarını https://apps.facebook.com/vividentseninmaceran/conditions.php okumaya koyuldum. Kendimi şımartmış olmanın verdiği rahatlıkla hayattan kendim için zaman çalarak oyunu oynamaya koyuldum. https://apps.facebook.com/vividentseninmaceran/index.php

Her şey isteğimize göre    tasarlanmıştı. Kısa bir süreliğine de olsa, hikayenin gidişatından dış görünüşünüze kadar her şeyi belirleme imkanına sahip olmanın verdiği güçle kendimi güzeller güzeli bir karaktere dönüştürdüm.

Oyunda her etapta karşıma çıkan iki farklı şeçeneği görünce, hayatta da ikinci bir alternatifimiz olsa ve her halükarda, o oyunun kahramanı olsak diye iç geçirdim ve çizgi roman konseptinde tasarlanmış oyunda kendimi kaybettim.

Küçükken okuduğumuz, birden fazla opsiyonlu romanlar geldi aklıma. Mecbur kılınan sona ulaşmaktansa, kendi katkılarımla yarattığım sonlar her zaman daha çekici geldiğinden olsa gerek, çocukluğuma dönmüş bir şekilde oynadım bu oyunu. Benim için oyunun sürprizi ise ‘küçük prens’ ile karşılaşmak oldu.

 

Zorunlu kararlarınızdan sıkılıp ikinci bir seçeneğe ihtiyaç duyuyorsanız, hayatınıza küçük bir mola vermenin vakti geldi. Kim bilir eğlenirken belki de bu güzel hediyelerden birini kazanma şansınız olur.

 

 

 

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top