You Are Here: Home » film öyküleri » trier'in kadınları » trier’in kadınlarından o’nun öyküsü

trier’in kadınlarından o’nun öyküsü

Antichrist

Bir gün koca bir ormanda, yalnızlığıyla tanıştı kadın ve bunca zaman görmediği bir çok şeyin farkına vardı. Beynindeki kodlar değişmeye başladıkça, savunduklarına inanamaz oldu. Durdu, sustu..

Koca sessizliğinde, yalnızlığıyla başa çıkmak başarabileceği bir şey değildi. Tamamlanabilmek adına oğluna sarıldı. Sahip olduğu tek şeyi, istediği gibi ‘kendine ait’ yapabileceğini zannederken, yanıldığını fark ettiğinde, düşünmeksizin harekete geçti kadın. Kocasından sonra, hayatındaki ikinci erkeği kaybedemezdi. Hasta beyniyle, çözümler üretti, terkedilişini imkansız kılmak adına.. Çabalarına rağmen, oğlunun ilgisizliğini görmeye tahammül edemedi, ölüme gidişini izledi. Durdu, sustu, kocasına sığındı..

Madem oğlunu kazanamamıştı, hastalığında tekrar kocasını elde edecekti, kararlıydı.. Bugüne kadar alamadıklarının hepsini almayı umarak, beyninin hazırladığı oyunlara harfiyen uymaya başladı. İyileşebilmesi için çırpınan kocası, onun en büyük düşmanıydı. Çünkü biliyordu gerçeği, bir gün o günün geleceğini..

Kendi hiçliğini adama baktıkça tanımlıyor, o harikalıkta kendisinden bir kez daha nefret ediyordu. İyiliği görmeye tahammülü yoktu, doğasındaki kötülükle yüzleştiği için..

Tek bir doğrusu vardı, kocasının ona tamamiyle ait olması.. Seviştiklerinde tanımlanır ama asla inanmazdı. Can bulabildiği tek alan, içinde tamamiyle ona ait olduğundaydı.. En büyük düşmanıydı kocası. Çünkü biliyordu gerçeği, bir gün onu terkedeceğini..

Ve o gün geldiğinde, buna mecbur bıraktığında, içindeki şeytan çıktı ortaya. Terkedilme düşüncesine tahammülü yoktu. Sonuç terkedilmek dışında her şey olabilirdi ama.. Kadının beyni onu şeytana çevirdiğinde, kendi ölümünü hazırladı. Kocasının eliyle ölüme terkedildi..

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top