You Are Here: Home » Genel » hikaye fısıldayan tişörtler

hikaye fısıldayan tişörtler

Screen Shot 2013-03-28 at 5.13.23 PM
Hep içinde hissettiği bir hikayeyi kim üzerinde taşımak istemez ki! Hem de bunu göze sokarak değil de içselleştirerek ve sonuna kadar hissettirerek yapıyorlarsa.. Bir tişörtün hikayesi mi olur diyorsanız, siz de hala Kafttişörtleriyle karşılaşmayanlardansınız!
KAFT, sıradan grafiklerden farklı, yaratıcı tasarımlara sahip, aynı zamanda tüm detaylarıyla özenerek hazırlanmış tasarım tişörtler ve tasarım ürünleri sunuyor bizlere. Ve bunu yaparken de sizin tişörtünüzle özdeşleşmenizi sağlıyor, her birinin kendine ait hikayesiyle.. Özel tasarımlar arasında dolaştığım bir an, itiraf etmeliyim ki tişörtlerin hikayeleri beni ele geçirdi. Bir süre sonra fark ettim ki hikayeler arasında kaybolmuşum. Ama en sonunda yapmış olduğum seçim; hikayesiyle doğru bir karar verdiğime emin olmama sebep oldu.
Screen Shot 2013-03-28 at 5.13.00 PM

-  “Her insan temiz doğar ve yola başlar. Yolda hangi rengi alacağın senin elinde. İster başladığın gibi masmavi devam edersin, ister gökkuşağı olursun. Saflığın, başlangıcın rengidir mavi… Kırmızının aksine kalbinin rengidir aynı zamanda. Yaşamak için nefes alışların dalgalanır. Kendini döke saça yükselirsin. Dilediğin gibi… Cehennemse her an aşağıdadır. Hiç bırakmaz peşini, her an aklının bi köşesindedir. Elin gider.. çekersin tekrar. Yoksa o mu haklı? Hiç bir zaman emin olamazsın.” Şevki Orhan – diyordu benim tişörtüm. Herhangi bir tişört olmanın ötesine geçmişti çoktan, fısıldadığı hikayesiyle.

Screen Shot 2013-03-28 at 5.32.12 PM

Cem’in tişörtü ise; -”Bir araya gelen her şey sonunda parçalarına ayrılır, dağılır. Her şey. Üzerinde oturduğum sandalye. Çatılmıştır, demek ki sonunda dağılacaktır. Ben dağılacağım, muhtemelen bu sandalyeden de önce. Ve siz dağılacaksınız. Hücreler ve organlar ve sizi siz yapan sistemler – bir araya gelmişlerdir, birlikte büyümüşlerdir ve dağılmak zorundadırlar. Buddha, ölümünden bin yıl sonra bile bilimin henüz ispatlamamış olduğu şeyi öncesinde biliyordu: Entropi artar. Cisimler dağılırlar.”John Green, Looking for Alaska- diye fısıldıyordu kulağına, çoktan elini uzatmış yolculuğa çağırırcasına..

Screen Shot 2013-03-28 at 5.26.14 PM

Bayılacağınız tasarımları şu an için tişört, kapşonlu (hoodie) ve poster olarak www.kaft.com adresinden bulmanız mümkün. Yakında bu tasarımlar iPhone kapağı olarak da karşınızda olacak. Yani kendinizi özdeşleştirdiğiniz hikayenizi ve tasarımını her daim üzerinizde ya da yanınızda taşıyabiliyor olabileceksiniz.

Kendi hikayeni seçmeye hazır mısın!

 

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top