You Are Here: Home » Genel » yeni arkadaşım

yeni arkadaşım

work

Günlerdir beklediğim telefon konuşmamı yaptıktan sonra heyecandan ne yapacağımı bilemedim bir süre. Hayalini kurduğum işe kabul edilmiştim. İstanbul dışında, sürekli online olmamı gerektiren bir işti. Bir yer bağlı kalmadan, özgürce çalışmak kurduğum en büyük hayaldi ve sonunda gerçek olmuştu.

İş konusunu garantiye aldıktan sonra, uzun zamandır almayı düşündüğüm iPhone 5S için harekete geçme zamanı gelmişti. Yurtdışından almak hiç bir zaman içime sinmemişti. Türkiye’den, kontratlı almak hem taksit imkanından dolayı bana ödeme kolaylığı sağlayacaktı hem de herhangi bir sorun yaşadığımda garanti kapsamında olduğunu bilmek içimi rahatlatıyordu.

Bir de yurtdışından telefon almak artık bir fantezi ürünü haline gelmişti benim için. Yurtdışına çıkma imkanınız yoksa, yurtdışına çıkan arkadaşlarınızdan yalvaryakar telefon almasını istemek yetmiyormuş gibi onun pasaportunu alamıyorsanız bir de son bir ay içinde yurtdışına çıkmış birini bulmak için bitmez tükenmez bir kovalamacaya başlıyorsunuz. Bu işler için ya çok yaşlandım ya da birilerinden bir şey istemekten çoktan vazgeçtim.

En güzeli kafam rahat kendi imkanlarımla iPhone 5S’imin siparişini verdim. Ve çalışma sürecim boyunca elim, kolum her şeyim olacak telefonum demeye gönlüm razı gelmiyor, elim kolum olacak arkadaşımı sabırsızlıkla beklemeye başladım.

Yeni işim ve yeni arkadaşımla hayat çok daha kolay ve eğlenceli olacak eminim.

 

foto: woman like a superhero by Ahmad Gbr

 

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top