You Are Here: Home » projeler » gizli misafir

gizli misafir

sevimli_kopek_yavrusu-1280x960

Tüm günün yorgunluğunu atmak için yine sıcak çayıma sığındım. Odamın ışığını kapatıp, teker teker yaktığım mumlar titrek ışıklarıyla bana bir şeyler fısıldarken, dışarıdan gelen sese kitlendim. Bu sesin, tüm şehrin sessizliğe bulandığı bir anda tek başına tüm hikayesine anlatmak istercesine dillenmiş bir köpek yavrusuna ait olduğunu anlamam çok fazla zamanımı almadı. Koşar adım dışarı çıktım ve karanlıkta korkmuş gözlerini gördüğüm an düşündüğüm tek şey ona sahip olmaktı.

Üşüdüğünden mi korktuğundan mı titriyordu emin olamadan kucağıma aldım. Sıcaklığımı hissettiği an ürkek kafasıyla direnmekten vazgeçip, sıcaklığa teslim oldu ve derin bir uykuya daldı.

Uzun zamandır düşündüğüm ama dillendiremediğim düşünce çok da düşünmeme gerek kalmadan sızıvermişti hayatıma, evime, odamın içine..

İlk işim ona yumuşacık bir yuva yapmak oldu. Mum ışığında uyumasını ne kadar süre izledim hatırlamıyorum. Her şey iyi hoştu da birden onu nasıl doyuracağım düşüncesi sardı içimi. Hiç bilmediğim bir dünyanın içinde buldum birden bire kendimi. Telefona sarılıp arkadaşımdan ne yapmam gerektiğine dair fikir aldım. Royal canin markası petbetbesinleri.com ‘da aradığım dünyanın içine daldım. Ve duyduğum tek korkudan kurtrulmuş oldum.

İki kişilik dünmyamızda artık daha güvenli ve mutlu bir hayatın bizi bekliyor olduğuna emin olarak..

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top