You Are Here: Home » projeler » govego yeni dostunuz

govego yeni dostunuz

Screen Shot 2015-10-13 at 14.14.19

Gezmeyi ne kadar severseniz sevin, yolculuk öncesi koşuşturmacalarınızı olabildiğince aza indirgeyip tüm enerjinizi çıkacağımız tatile, göreceğiniz yeni yerlere saklamak istediğinizi çok iyi biliyoruz. İşte tam da bu noktada yapacağınız yolculuk için kapı kapı otobüs firmalarını aşındırma derdinin bittiğini müjdelemenin vakti geldi! Otobüs bileti alırken siz yerinizden kalkmayacaksınız, tüm otobüs firmalarının bilgileri karşılaştırmalı olarak ayağınıza gelecek. Nasıl mı!

EN KEYİFLİ YOLCULUKLAR GOVEGO.COM’DA

İnternetten otobüs bileti almanın en keyifli hali Govego; Metro Turizm, Varan Turizm, Ulusoy Turizm, Nilüfer Turizm gibi firmaların yanısıra 80’den fazla otobüs firmasını bünyesinde barındırıyor. Bu geniş yelpazesi sayesinde; tüm sefer bilgileri ve bilet fiyatları size artık bir tık uzaklıkta. Bilet almak için yorulduğunuz günleri geride bırakmanın yanısıra, kendinizi diğer insanlardan daha şanslı hissedeceksiniz. Otobüs firmalarının dönemsel olarak düzenlediği indirim kampanyalarından faydalanırken, yolculuğunuzu diğerlerinden çok daha uyguna getirmiş olmanın keyfini yaşayacaksınız.

GOVEGO HER AN YANINIZDA

Govego; Google Play Store ve Apple Store’da yer alan mobil uygulamarı sayesinde, her an kolaylıkla ulaşabileceğiniz en yakın dostunuz haline geliyor. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonunuza indirmek ve güvenli bilet alımının keyfini yaşamak. Govego sayesinde her şey düşündüğünüzden çok daha basit. Uygulama ekranında çıkan güzergah ve tarihi seçin gerisini ona bırakın. Govego sizin için en uygun yolculuğu seçecektir.

HEDİYE YAĞMURUNA HAZIR MISINIZ!

Govego.com sizin için otobüs bileti satın alacağınız bir platformun çok daha ötesinde! Her hafta sosyal medyada düzenlediği kampanyalarla 6 kişiye bilet hediye ediyor. Bu şanslı kişilerden biri olmak için yapmanız gereken tek şey govego.com sitesinden kampanyalar kısmına ulaşmak. Govego’nun Facebook ve Twitter hesaplarını takip edin, şansınızı katlayın.

TÜM YOLLAR BİZİM OLSUN

Amacı yolculuğu keyifli hale getirmek olan govego, sadece otobüs yolculuklarıyla sınırlı kalmıyor. En kısa sürede sizlere uçak ve ido yolculuklarınız için de hayatınızı kolaylaştıracağının müjdesini veriyor. Avantajları ve yenilikleri takip etmek isteyenler, govego.com yeni adresiniz.

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top