You Are Here: Home » projeler » Kitapseverlerin Yeni Adresi Kitapc

Kitapseverlerin Yeni Adresi Kitapc

Screen Shot 2015-11-05 at 14.25.55

Çok beğendiğiniz bir yazarın yeni çıkan kitabını bulmak, takip ettiğiniz yayınevlerinin son çıkan kitaplarını incelemek veya son zamanlarda popüler olan bir kitabı almak artık çok kolay. Üstelik nerede olduğunuzun hiçbir önemi yok. Evinizden, iş yerinizden veya yolda; telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan aradığınız tüm kitaplara ulaşabileceğiniz yeni kitap sitesi artık açıldı.

Çalıştığı yüzlerce yayınevi sayesinde, aradığınız kitabı hemen bulabilecek ve ‘incele’ özelliği ile kitabınızı detaylı inceleyip karar verebileceksiniz. Alfabetik sıraya göre dizilmiş olan yayınevleri isimleri sayesinde hiç zaman kaybetmeden aradığınızı hemen bulabileceksiniz. Yine alfabetik sıraya göre dizilmiş olan yazar isimleri sayesinde de istediğiniz yazarın kitaplarına kolayca ulaşabilmeniz mümkün.

Stoklarında 160.000 kitap bulunan Kitapc sitesinde aradığınız kitabı bulamamak nerdeyse imkânsız. Farklı türlerden, birçok yazardan ve yüzlerce yayınevinden kitaba sahip olan Kitapc sitesi, kitapseverlerin tam da aradığı bir kitap sitesi.

Zengin kitap çeşitleri sayesinde yalnız kendiniz için değil; küçük, büyük, genç, yaşlı pek çok tanıdığınıza da kitaplar alabilirsiniz. Hatta uzaktaki sevdiklerinize arayıp da bulamadıkları bir kitabı veya seveceğine inandığınız kitabı hediye olarak yollayabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Sitenin canlı ve renkli görselleri sayesinde, sayfalar arasında dolaşırken büyük keyif yaşayacaksınız. Aradığınıza çabuk ulaşabilmeniz için site anlaşılır ve düzenli tertipli bir şekilde tasarlandı. Sitenin sol üst köşesinde bulunan arama butonu sayesinde aradınız kitap, yazar veya yayınevine ulaşmak daha da kolaylaşıyor.

Kitapc sitesinin en güzel özelliklerinden bir tanesi de kitaplarının orjinal olmasıdır. Sayfalar ya da satırlar arasında yaşayabileceğiniz kötü durumlar söz konusu değildir. Orjinal kitapları farklı indirim seçenekleri ile uygun fiyata almak artık mümkün. Üstelik aldığınız kitapların hepsi faturaları ile birlikte gönderilmektedir. Siparişini verdiğiniz kitaplar bir gün kadar kısa bir sürede kargoya verilir.

Sitede ‘Çok satanlar’ ve ‘Yeni çıkanlar’ kategorileri sayesinde, son zamanların gözde kitaplarını takip edebilir ve beğendiğiniz kitapları belirleyip hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Kitap kurtları için kitap aramak da, bulmak da ve almak da artık çok daha kolay. Bunun için tek yapmanız gerek şey kitapc.com sitesini girip kitapları inceleyip siparişiniz vermek

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top