You Are Here: Home » Genel » uçmak hiç bu kadar güzel olmamıştı

uçmak hiç bu kadar güzel olmamıştı

ucmak

Bir türlü gelemeyen bahar, bizi güneşe hasret bıraktı bu yıl. Bulutları iki kenarından iple bağlayıp çekiştirmek zorunda kalacağız bu gidişle, güneşe kavuşmak için..

İnsan güneşten uzak kaldıkça yaz tatiline dair daha tutkulu planlar yapıyor. En güzel ülkenin en güzel sahilinde güneşlenirken hayal ediyor kendisini. Bu sene benim için yaz tatili; arkadaşlar, bol güneş, deniz, kum, bol kahkaha ve huzur..

Tüm bu sebeplerden dolayı bu sene yaz tatilimizi yurt içinde değil de yurt dışında yapmak; izlediğimiz filmlerin bir sahnesinde, dinlediğimiz bir şarkının bir sözünde kendimizi hayal ederken bulduğumuz o harika mekanlarda olmak istiyoruz.

Bir tatil planlarken, en çok sorun yaşanan kısım uçak biletleri konusunda oluyor. Son ana bırakılıyorsa, tatil için ayırdığınız bütçenin büyük kısmını uçak biletine ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Pratikucakbileti.com’dan erken alınan uçak bileti fıyatlarının çok daha uyguna geleceğini biliyordum ama arkadaşım öğrencilere %20 indirim fırsatı olduğunu söyleyince, bizler için bir kutlama havası yarattı bu haber. Böylece bütçemizin çok daha azını bilet için harcamak zorunca kalıp, eğlenmek ve yeni yerler görme konusunda çok daha fazla şansa sahip olacağız.

Gezmeyi sevenler çok iyi bilirler ki en büyük sıkıntı uçak bileti fiyatlarının yüksek olmasıdır. Durum böyle olunca çoğu zaman hayalini kurduğu bir çok yere gitmekten vazgeçmek zorunda kalıyor insan. Ama artık hayallerimizden vazgeçmek zorunda olmadığımızı biliyoruz. Sizler de bizim gibi gezme tutkunuysanız, hem yurt içi hem yurt dışı gezileriniz için en ucuz ve kampanyalı uçak bileti seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz..

Her tatil gerçeğe ulaşan bir hayaldir.. Hayallerinize kavuşmanın keyfini çıkarın..

 

photo: airliner in the sky by Sattapapan Tratong

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top