You Are Here: Home » projeler » Balayı Çiftleri İçin En Uygun Oteller

Balayı Çiftleri İçin En Uygun Oteller

Screen Shot 2016-09-20 at 23.15.32

Zorlu bir evlilik sürecinden geçmiş olabilirsiniz. Yaptığınız masraflar ve diğer koşuşturmalarınız sizi epey yormuş olabilir. Evlilik sürecinin en keyiflisi olan balayını, düşlediğiniz yerde geçirmek istiyor olabilirsiniz. Müstakbel eşinizle birlikte balayı için en çok tercih edilen bölgelerde yer alan otellerde hem eğlenceli, hem de huzur verici bir balayı geçirebilirsiniz. Özellikle düğünlerin sıkça yapıldığı yaz aylarında balayı için birçok seçenek karşınıza çıkıyor. Aralarından bazıları sizi heyecanlandırsa bile bütçeniz buna uygun olmayabiliyor. Masaj, sauna, plaj, animasyon gibi birçok şeyin bir arada olduğu balayı otellerinde uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. İçinde özel havuzun bulunduğu, yemyeşil bahçelerin veya doğal çam ormanının ortasında yer alan otellerin birinde balayı geçirmeyi kim istemez ki?

Bodrum, Belek, Kemer, Side, Alanya, Ortaca, Marmaris gibi bölgeler, bu yaz yurtiçinde balayı yapanlar tarafından oldukça tercih ediliyor. Lüks odalarda konaklarken, otellerin birbirinden farklı etkinliklerinden de faydalanabiliyorsunuz. Otellerde konaklayan bütün çiftler için animasyonlar, günlük aktiviteler, partiler, canlı müzikler, karaokeler var. Özel kokteyl servisi, locada kahvaltı servisi, odaya canlı çiçek servisi, odaya meyve sepeti ve şampanya, pasta servisi gibi daha birçok ayrıcalık da cabası.

Hayalinizdeki balayı için günlerce düşünmek yerine, en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış olan turlar düzenleniyor. Keşfetmeye bayılan, eğlenmeyi iyi bilen çiftler için balayı turları vazgeçilmezdir. Sıkıcı prosedürlerle uğraşmak yerine eğlencenin keyfini yaşamak için Jolly Tur’un balayı turlarına özel indirimli seçeneklerine bakabilirsiniz. Balayı otelleri dendi mi, akla ilk gelecek olan şirket olan Jolly Tur’da balayı yapılacak yerler listesini ve bu otellerde yapacağınız konaklamanın indirim fırsatlarını bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yaparak yer bulma sıkıntısı yaşamadan kaliteli otellerde oldukça uygun fiyatlara konaklama olanağını kaçırmamalısınız.

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top