You Are Here: Home » gezmek güzel şey » Ölüdeniz’de Yat Kiralayarak Tatil Yapma Şansını Kaçırmayın

Ölüdeniz’de Yat Kiralayarak Tatil Yapma Şansını Kaçırmayın

mavi yolculuk

Fethiye Türkiye turizminin vazgeçilmez destinasyonlarından biri. Ülkemizin Ege Bölgesi’nde bulunan ve en güzel illerinden biri olan Muğla’nın uzun yıllardan beri sayısı milyonlarla ifade edilebilecek denli çok insanı kendine çeken bu ünlü ilçesi son yıllarda eskisinden çok daha fazla dikkat çekiyor. Zira Fethiye son yıllarda özellikle doğa sporları ve yat turizmi konusunda en fazla tercih edilen tatil merkezlerinden biri haline gelmiş durumda ve bu da gün geçtikçe daha fazla insanın Fethiye’ye gitmesini sağlıyor. Fethiye denilince akla gelen ilk şeylerden biriyse tabi ki Ölüdeniz. Çoğu kişi tarafından sadece sakin bir denizi tanımladığı zannedilen Ölüdeniz aslında Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir mahalle ve total olarak çok etkileyici bir nokta olma özelliğini taşıyor. Ölüdeniz’de tatil yapmak herkesin hayallerinden biri ancak bu büyülü mahallede tekne kiralayarak yapılan tatillerin hayallerden bile güzel olduğunu söylemeliyiz.

Dünyanın en güzel koylarına yapılan yolculuk

Fethiye bir bütün olarak doğal güzelliği ile tanınıyor ancak ilçenin ve özellikle de Ölüdeniz’in koylarının çok daha etkileyici bir güzelliğe sahip olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Başta Ölüdeniz’in kendisi olmak üzere çevresindeki tüm koylar gerçek birer cennet parçası görünümündeler. Bu da Fethiye ve Ölüdeniz’de yat kiralayarak tatil yapmak için başlı başına yeterli bir sebep aslında ancak bununla da kalmıyor zira Fethiye aynı zamanda ülkemizin en az Muğla kadar popüler olan tatil merkezi Antalya ile de komşu ve Fethiye’de yapılan yat tatillerinde sadece buranın değil çevresinde yer alan onlarca şiir tadındaki koyun da görülebileceği anlamına geliyor.

Ölüdeniz yat kiralama seçenekleri açısından son derece zengin ve burada herkes hem gereksinimlerine hem de bütçesine uygun onlarca yat bulabilme şansına sahip. Ölüdeniz’de yat kiralayarak Fethiye’nin doğal güzelliklerine şahit olurken masmavi denizde yüzüp, yeşille mavinin buluştuğu koylarında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Akdeniz ve Ege’de rüya gibi tatiller

Söz konusu yat kiralama olduğunda bizler belki de dünyanın en şanslı insanları arasında yer alıyoruz zira üç tarafı denizlerle hem de dünyanın en güzel denizleri olan Akdeniz, Ege ve Karadeniz’le çevrili bir yarımadada yaşıyoruz. Türkiye’nin bir yarımada olması beraberinde ülkemizi yat turizminin göz bebeği yapıyor ve ülkemize her yıl on binlerce insan yat kiralamaya gelirken bizler bunu binlerce kilometre kat etmeden yapma şansına sahibiz.

www.alaturkayatcilik.com muhteşem yat portföyü ile her bütçeye uygun yat kiralama alternatifleri sunuyor. Yaz yaklaşırken ve tatil heyecanı hepimizin benliğini tam anlamı ile ele geçirmişken siz de yıllardır yaptığınız sıradan ve birbirinin aynı tatil planlarını bir kenara bırakın ve alaturka yatçılığın sunduğu onlarca yattan birini kiralayarak muhteşem bir yaz geçirmeyi garantileyin. Bu arada tekne kiralayarak yaz tatilinin yanı sıra hafta sonu kaçamakları da yapabilirsiniz. 2-3 günlük kiralamalar ile yoğun iş hayatının yorgunluğunu atıp denizle bütünleşerek hem ruhunuzu hem de zihninizi ve bedeninizi dinlendirerek hayata kaldığınız yerden ama çok daha enerjik başlayabilirsiniz.

Kısacası kafanızda nasıl bir tatil olursa olsun tatil için ayırdığınız kısa ya da uzun zamanı en iyi şekilde değerlendirmenin yolu tabi ki tekne kiralamaktan geçiyor. Şimdi alaturka yatçılık portföyünde yer alan onlarca konforlu yatı incelemeye başlayıp birini kiralayarak hayatınızın macerasına çıkmak için hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın, insanın kendine yapabileceği en büyük yatırım ileride özlemle ve keyifle hatırlayacağı anılar biriktirmektir ve yat kiralayarak yeni yerler keşfetmek de fazlasıyla unutulmaz anı biriktirmenizi sağlayacak.

 

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top