You Are Here: Home » projeler » Mobil Bankacılık Uygulaması Hayatı Kolaylaştırıyor!

Mobil Bankacılık Uygulaması Hayatı Kolaylaştırıyor!

1423386177543

Bankacılık işlemleri için artık banka şubesine gitmek gerekmiyor. Hatta bilgisayar başında olmanız bile gerekmiyor. Çünkü bankaların mobil uygulaması sayesinde, vapurda, parkta, kafede istediğiniz her yerde bankacılık işlemlerini saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Kısa bir süre öncesinde mobil şubesini yenileyerek çok daha kolay bir ara yüz sunan Kuveyttürk Bankası bankacılık işlemlerini en kolay yapmayı sağlayan kuruluşlardan biri oluyor.

Hatta en iyi katılım bankası olarak işlemlerin daha hızlı gerçekleşmesi için de çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü biliniyor. Bankanın internet sitesi üzerinden aklınıza gelebilecek tüm işlemleri yapabiliyorsunuz. Fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı verme, SGK borcu ödeme, SGK borcu sorgulama yapabileceğiniz işlemlerden sadece birkaçı…

İnternetten Hangi Bankacılık İşlemleri Yapılabilir?

Aynı zamanda pek çok farklı hesap türü açma şansı da sunuyor. Örneğin altın hesabı ile yastık altında tutulan altınların ekonomiye kazandırılmasına büyük bir katkıda bulunan Kuveyttürk, altının en iyi şekilde değerlendirilmesini de önlüyor. Hırsızlık riskini ortadan kaldırmak isteyenler dahi tercihini bu bankada altın hesabı açmaktan yana kullanıyor.

Döviz kurlarının yakından takip edilmesi noktasında da bankanın internet sitesi devreye giriyor. Dolar, Euro ve altın kurlarının en güncel rakamlarına ulaşmak için uzun bir araştırma yapmaya gerek kalmıyor. Güvenilir bir siteden döviz kuru yapmak isteyenler de rotasını bu bankanın web adresine çeviriyor. Bu arada yatırım yapmak isteyenler için de harika seçenekler sunduğundan söz etmek lazım.

İnternet Şubesiyle Zamanınız Size Kalıyor!

Bu seçeneklerden hangisini seçerseniz seçin, yatırımlarınızı kolayca takip edebiliyorsunuz. Bunun için de bankanın internet şubesini kullanmak yeterli oluyor. Hesap açma, hesap kapama gibi işlemler de dakikalar içerisinde tamamlanabiliyor. Havale ve EFT gibi en sık yapılan bankacılık işlemleri için de zaman harcamaya gerek kalmıyor.

Kısacası hayatı inanılmaz düzeyde kolaylaştırdığını belirtmek lazım. Çünkü çok sayıda kişi için bankacılık işlemleri günlük hayatın bir parçası oluyor. Bu işlemler için daha az zaman ayırmak ise büyük bir keyif! Kalan zamanı başka aktiviteler için değerlendirme şansını siz de elde edebilirsiniz. Ancak öncesinde Kuveyttürk internet sitesine tıklayarak sunduğu olanaklar hakkında daha fazla bilgi almanızı tavsiye ederiz.

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top