You Are Here: Home » projeler » Bitkisel Ürünleri Tercih Edin!

Bitkisel Ürünleri Tercih Edin!

 

Ekran Resmi 2019-04-30 19.42.44

Son yıllarda bu ifadeyi daha sık duymaya başladınız: “bitkisel ürünleri tercih edin”! Özellikle cilt bakımında yani cildiniz ile temas edecek her üründe kesinlikle bitkisel ürünleri tercih etmelisiniz. Kimyasal içeriklerle hazırlanan ürünler cildinize yarardan çok zarar veriyor. Neden cilt bakım ürünleri kullanıyoruz? Cildimizi beslemek, ihtiyaçlarını karşılamak, cilt sorunlarından kurtulmak ya da yaşlanmayı geciktirmek için! Peki, kimyasal maddeler bunu sağlayabilir mi?

Sadece bu soru bile aslında seçiminizi neden bitkisel ürünlerden yana yapmanız gerektiğinin net bir göstergesidir. Bitkisel ürünlere ulaşmak sandığınız kadar zor değil. Örneğin buradan da inceleyebileceğiniz Yves Rocher markası tamamen bitkisel ürünler sunan ve ürün fiyatları da gayet makul olan bir marka! Sandığınız gibi bitkisel ürünleri kullandığınızda her bir ürüne avuç dolusu para ödemeniz gerekmiyor. Maalesef böyle bir algı var ve bu doğru değil. Gayet makul fiyatlarla da bitkisel ürünleri kullanabilirsiniz.

Bu arada sizlere Yves Rocher markasından biraz söz etmek istiyorum. Her cilt tipine uygun ürünleri markanın ürün gamı içerisinde bulabilirsiniz. Gerçekten cilt tiplerine uygun ürünler formüle eden bir marka! Örneğin benim cildim karma ve karma cilt tipinin ne kadar sıkıntısı varsa hepsi mevcut. Ancak bu markanın ürünleri tüm şikayetlerimi ortadan kaldırmayı başardı. Alnımın ve burnumun çok yağlı olması, yanaklarımda gözenek genişlemesi ve şakaklarımda aşırı kuruluk gibi karma karışık bir cilde sahibim.

Bu markanın karma cilde uygun ürünlerini denemeye başlayınca sorunlarım da ortadan kalktı. Aynı zamanda lekelenme sorunu da yaşıyordum ve cilt lekelerini gideren toniği ile serumunu şu anda kullanmaya devam ediyorum. İşe yarayacak gibi görünüyor, çünkü lekelerin görünümünde hafifleme başladı. Rengi açılmaya başladığı için umutluyum. Vücut peelingi ürünlerini de kullanıyorum ve özellikle bu ürünleri sizlere öneririm.

İnternetten online olarak sipariş kabul eden bir marka olduğunu da belirtmek isterim. Yaşadığınız yerdeki mağazasını bulmaya çalışarak zaman kaybetmeyin. Online siparişlerde çeşitli indirimler de uygulanabiliyor. Ayrıca ücretsiz kargo şansı da var ve bazen siparişlerde hediye ürünler de gönderebiliyorlar. Bence hemen sitesine tıklayarak bir göz atın. Daha iyi ve daha sağlıklı bir cilde siz de sahip olabilirsiniz.

About The Author

Number of Entries : 179

Leave a Comment

Scroll to top